Si lë vend imagjinatës, del topless në të ftohtë - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, del topless në të ftohtë

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës, del topless në të ftohtë

Nga: Bota sot Më: 23 janar 2018 Në ora: 10:34
Blanca Blanco

Ajo ka vendosur që të ngrohë motin në Californi.

Dhe Blanca Blanco  ka vazhduar të argëtojë fansat, derisa po pinte kafe topless në Park City, Utah, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja nuk i ka lënë vend imagjinatës, derisa është shfaqur në vetëm një palë brekë duke shijuar një filxhan kafe në një ballkon.

Ajo dukej tejet seksi, duke ekspozuar hiret trupore./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera