Në qiellin e shtatë, Danielle e lumtur pranë fëmijëve dhe të fejuarit - Bota Sot
Në qiellin e shtatë, Danielle e lumtur pranë fëmijëve dhe të fejuarit

Bota e Yjeve

Në qiellin e shtatë, Danielle e lumtur pranë fëmijëve dhe të fejuarit

Nga: Bota sot Më: 20 prill 2018 Në ora: 22:52
Danielle Lloyd

Ajo është arratisur në klimë më të nxehtë për një pushim të lumtur me të dashurit të saj.

Dhe Danielle Lloyd dukej se po shijonte çdo moment, derisa u pa në një pishinë me të fejuarin e saj Michael O'Neill dhe fëmijët në Marbella të Spanjës këtë javë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 34-vjeçar i televizionit tregoi format e saj joshëse në bikini dy-pjesëshe, derisa kaloi ditën duke u kënaqur me fëmijët e saj të vegjël./BS

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera