Pa sytjena e të brendshme, Jemma në paraqitje të guximshme - Bota Sot
Pa sytjena e të brendshme, Jemma në paraqitje të guximshme

Bota e Yjeve

Pa sytjena e të brendshme, Jemma në paraqitje të guximshme

Nga: Bota sot Më: 22 prill 2018 Në ora: 14:38
Jemma Lucy

Jemma Lucy i është nënshtruar operacioneve kohëve të fundit, për të perfeksionuar format e saj.

E të shtunën ajo ka treguar rezultatet e punës së saj në një paraqitje në Mançester, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli i Ex On The Beach, 29 vjeçare, bëri maksimumin e saj që të tregonte format seksi me një fustan të zi, nën të cilin nuk kishte veshur as sytjena dhe as të brendshme./BS

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera