Zonjat e Para Trump dhe Macron, në një mënyrë që nuk i keni parë asnjëherë - Bota Sot
Zonjat e Para Trump dhe Macron, në një mënyrë që nuk i keni parë asnjëherë

Bota e Yjeve

Zonjat e Para Trump dhe Macron, në një mënyrë që nuk i keni parë asnjëherë

Më: 25 prill 2018 Në ora: 11:10
Ilustrim

Vizita e presidentit francez Emmanuel Macron në Uashington ka shkaktuar jo pak zhurmë. Kjo jo vetëm për anën zyrtare dhe çështjet diplomatike të diskutuara me homologun amerikan Donald Trump.

Edhe kjo vizitë nuk mund të shpëtonte nga lajmet “rozë” ku vëmendja u përqendrua të dy Zonjat e Para, 47-vjeçarja Melania Trump dhe 64-vjeçarja franceze Brigitte Macron. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera