Miranda Kerr lind djalin e dytë, e quan Hart - Bota Sot
Miranda Kerr lind djalin e dytë, e quan Hart

Bota e Yjeve

Miranda Kerr lind djalin e dytë, e quan Hart

Nga: Bota sot Më: 26 maj 2018 Në ora: 17:55
Miranda Kerr

Miranda Kerr ka konfirmuar se ajo ka sjellë në jetë një djalë me burrin e saj Evan Spiegel, të cilin e kanë quajtuar Hart.

Ish modelja e Victoria Secret thuhet se lindi djalin e dytë në fillim të këtij muaji dhe tani e ka konfirmuar edhe në Instagram.

Duke shkruar në mediat sociale, Kerr tha se ndihet shumë e bekuar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera