Si do të humbasë kilogramët e shtatzënisë Khloe Kardashian! - Bota Sot
Si do të humbasë kilogramët e shtatzënisë Khloe Kardashian!

Bota e Yjeve

Si do të humbasë kilogramët e shtatzënisë Khloe Kardashian!

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 12:41
Khloe Kardashian

Dy muaj pas lindjes së vajzës True Thompson, ylli i Keeping Up With The Kardashian po formulon një plan se si të humbasë kilogramët e shtatzanisë në një mënyrë të shëndetshëm.

Për fat të mirë, ajo ka vendosur të ndajë disa nga këshillat e saj pikërisht përpara sezonit të verës.

“Ndihem kaq mirë që jam rikthyer në palestër me trajnerin tim. Jam shumë e motivuar të kthehem përsëri tek trupi im dhe ndihem e fortë çdo ditë e më shumë,” shkruan Kardashian në aplikacionin e saj.

Ajo shtoi: “Trajneri im Joe do të më ndihmojë të përgatisim për ju strategji të reja për të humbur në peshë dhe për të mbajtur trupin në formë”.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera