Dakota dhe Chris në lidhje - Bota Sot
Dakota dhe Chris në lidhje

Bota e Yjeve

Dakota dhe Chris në lidhje

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 14:02
Dakota Johnson dhe Chris Martin

Sipas disa raportimeve Dakota Johnson dhe Chris Martin janë në lidhje romantike që nga vjeshta e vitit që shkoi.

Edhe pse çifti janë munduar që të mbajnë lidhjen e tyre larg vëmendjes së mediave, ata janë parë së bashku ditën e martë.

Dyshja ishin tejet të afërt në një dalje për drekë në Venice Beach, në Kalifornia.

Aktorja 28 vjeçare, dhe vokalisti i “Coldplay” u munduan që të mos tërheqin vëmendje, janë kapur nga aparati fotografik i paparacëve.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera