Rita Ora pëson një moment ‘Marilyn Monroe’ në New York - Bota Sot
Rita Ora pëson një moment ‘Marilyn Monroe’ në New York

Bota e Yjeve

Rita Ora pëson një moment ‘Marilyn Monroe’ në New York

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 14:42
Rita Ora

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë.

Këngëtarja e lindur në Kosovë Rita Ora duket se së fundmi është inspiruar nga icona e filmit e viteve 50’ Marilyn Monroe për veshjen e saj.

Artistja 27 vjeçare është parë të dielën në New York me një fund lëkure ngjyrë të zezë dhe take të larta ndërkohë që në një moment era i ka quar fustanin përpjet.

Rita dukej e mahnitshme duke i ngjarë kështu shumë Marilyn Monroe.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera