Sozia e Jennifer Lopez “tërbon” Instagramin - Bota Sot
Sozia e Jennifer Lopez “tërbon” Instagramin

Bota e Yjeve

Sozia e Jennifer Lopez “tërbon” Instagramin

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 10:00
Jay From Houston

Përdoruesit e Instagramit besojnë se sozia e Jennifer Lopezit është edhe më seksi sesa vetë ylli i muzikës botërore.

Jay poston shumë foto në rrjetin social dhe në fakt është shumë e vështirë që ta dallosh nga JLo.

Vajza nga Teksasi ka llogarinë në Instagram me emrin Jay From Houston, ku e ndjekin mbi 180 mijë persona.

Njëri prej tyre i ka kërkuar madje edhe që të martohen…

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera