Ariana Grande dhe Pete Davidson do të zhvendosen së bashku - Bota Sot
Ariana Grande dhe Pete Davidson do të zhvendosen së bashku

Bota e Yjeve

Ariana Grande dhe Pete Davidson do të zhvendosen së bashku

Nga: Bota Sot Më: 19 qershor 2018 Në ora: 20:16
Ariana Grande

Ajo la të kuptohet javë më parë që do të bashkëjetoj me të fejuarin e ri të saj Pete Davidson.

Dhe Ariana Grande dukej se ka filluar që të bëjë gati apartamentin e tyre.

Ndërsa çifti i sapofejuar janë parë duke bërë blerje së bashku në Nju Jork, shkruan "Bota sot".

Ndërsa në  Instagram Stories, Ariana ka paraqitur tatuazhin në dorën e saj të djathtë  të shkruar 'H2GKMO.

Shkronjat dhe numri janë akronimi për: “I sinqertë ndaj Perëndisë më dëboni”- një fjali që këngëtarja ka tweeted disa herë kohët e fundit.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera