Abbey, mahnitëse në plazh - Bota Sot
Abbey, mahnitëse në plazh

Bota e Yjeve

Abbey, mahnitëse në plazh

Nga: Bota sot Më: 21 qershor 2018 Në ora: 11:48
Abbey Clancy

Ajo ka qenë duke ekspozuar fizikun e saj për mrekulli pas lindjes së fëmijës, pesë muaj më parë.

Dhe Abbey Clancy po e shijon në maksimum jetën si nënë, derisa po e bën pushimin e saj të tretë brenda tre javëve, përcjell Bota sot.

Së fundmi ajo u fotografua me vajzën e saj Sophia, e veshur në bikini njëpjesësh bli.

Me syze dielli dhe flokët lëshuara supeve, ajo dukej e mahnitshme, me trupin për zili./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera