Olivia shkëlqen në pink - Bota Sot
Olivia shkëlqen në pink

Bota e Yjeve

Olivia shkëlqen në pink

Nga: Bota sot Më: 21 qershor 2018 Në ora: 16:51
Olivia Attwood

Ajo goditi famën vitin e kaluar në Love Island.

Dhe Olivia Attwood pagoi tribute për ITV2, derisa u paraqit e veshur me ngjyra në Royal Ascot, të enjten, përcjell Bota sot.

27 vjeçarja mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj, me një fustan pink që tregonte fizikun për mrekulli.

Nuk kishte si të mungonte kapela e madhe që përdorin në Britani./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera