Modelja nga Kosova pozon për revistën zvicerane, shfaq linjat perfekte - Bota Sot
Modelja nga Kosova pozon për revistën zvicerane, shfaq linjat perfekte

Bota e Yjeve

Modelja nga Kosova pozon për revistën zvicerane, shfaq linjat perfekte

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 23:45
Heidi Lushtaku

Modelja e njohur nga Kosova Heidi Lushtaku që jeton dhe vepron në Zvicër, së fundmi ka dhënë një intervistë prej pesë faqesh për revistën e njohur zvicerane “Clinic Lemanic Magazine”.

Heidi ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram pjesë nga kjo revistë, teksa shfaqet edhe përmes fotografive.

E ëmbël, e thjeshtë dhe atraktive ajo vjen më e ‘magjishme’ se kurrë, teksa shfaq edhe linjat thuajse perfekte.

Ndryshe Heidi ditë më parë ishte në Kosovë me të fejuarin e saj, boksierin Haxhi Krasniqin, ku kaluan një pushim në fshatin Junik.

 
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera