Një javë para dasme, Afërdita dhe Jakub vijnë me fotosesion - Bota Sot
Një javë para dasme, Afërdita dhe Jakub vijnë me fotosesion

Bota e Yjeve

Një javë para dasme, Afërdita dhe Jakub vijnë me fotosesion

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 08:54
Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindle

Edhe një javë kanë mbetur deri tek data kur modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj do ta kurorëzojë dashurinë me të fejuarin e saj, hokeistin çek Jakub Kindle.

Çifti pak para dasmës ka realizuar edhe një set fotografik teksa shfaqen në krahët e njëri-tjetrit.

Ata kanë zgjedhur të bardhën, ndërsa duken tejet të dashuruar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera