Të pasmet bombastike, Anastasia Kvitko apo Kim Kardashian? - Bota Sot
Të pasmet bombastike, Anastasia Kvitko apo Kim Kardashian?

Bota e Yjeve

Të pasmet bombastike, Anastasia Kvitko apo Kim Kardashian?

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 22:22
Anastasia Kvitko

Ishte Kim Kardashian ajo që ia ktheu të pasmet e mëdha kamerës. Trendi i saj u shpërnda gjithandej dhe shumica e vajzave nisën `punën` për të bërë të njëjtën gjë.

Secilën ditë kryhen intervenime kirurgjike, që femrat i bëjnë për t`i rritur të pasmet. Shumë nga to as nuk i ndahen palestrës deri sa të arrijnë të kenë vithe të mëdha e të formësuara.

Në anën tjëtër, është modelja ruse, Anastasia Kvitko e cila ia mban vetes si e para që bëri bujë me vithet e saja.

Bukuroshja në fakt ka linja perfekte të trupit.

Po iu sjellim pamje të të dyja bukurosheve, e zgjedhjen bëjeni ju.

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera