Paris Hilton në pushime me të fejuarin në Greqi - Bota Sot
Paris Hilton në pushime me të fejuarin në Greqi

Bota e Yjeve

Paris Hilton në pushime me të fejuarin në Greqi

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 21:24
Paris Hilton and Chris Zylka

Në fillim të vitit ajo i tha po të dashurit të saj, i cili i propozoi asaj gjatë pushimeve dimërore.

Dhe Paris Hilton dhe i fejuari i saj Chris Zylka kanë dëshmuar se janë më të lumtur se kurrë, derisa kanë shijuar adrenalinën gjatë pushimeve në Mykonos të Greqisë, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja ka publikuar të mërkurën  në llogarinë e saj në Instagram, e veshur në bikini ngjyrë portokalli, derisa qëndron përkrah gjysmës së saj./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera