Millie shkëlqen në Greqi - Bota Sot
Millie shkëlqen në Greqi

Bota e Yjeve

Millie shkëlqen në Greqi

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 22:46
Millie Mackintosh

Muaji i mjaltit po vazhdon për çiftin e ri në Greqi.

Dhe Millie Mackintosh dhe Hugo Taylor po vazhdojnë të ndajnë imazhe romantike nga pushimet që po bëjnë si muaj të mjaltit, përcjell Bota sot.

Ish ylli i Made In Chelsea ka publikuar imazhe të burrit të saj, duke u shprehur e dashuruar.

E së fundmi 28 vjeçarja ka publikuar një foto ku shihet mjaft seksi në pantallona të bardhë dhe një bluzë pink, duke treguar barkun e sheshtë./BS/

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera