Marnie nuk njihet në reklamën e re, shfaqet bombastike - Bota Sot
Marnie nuk njihet në reklamën e re, shfaqet bombastike

Bota e Yjeve

Marnie nuk njihet në reklamën e re, shfaqet bombastike

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 23:36
Marnie Simpson

Ajo njihet për ndryshimin që bën në pamje.

Dhe Marnie Simpson ka shkuar edhe më tej, për të promovuar lente për sy I Spy Eyes, duke treguar pamjen e si në një foto të zjarrtë, përcjell Bota sot.

Ylli 26-vjeçar ka treguar trupin e saj në bikini, duke ekspozuar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera