Dua Lipa duket mjaft provokuese në prapaskenat e xhirimeve - Bota Sot
Dua Lipa duket mjaft provokuese në prapaskenat e xhirimeve

Bota e Yjeve

Dua Lipa duket mjaft provokuese në prapaskenat e xhirimeve

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 06:38
Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte të ndryshme.

Së fundmi, ajo mbajti një koncert spektakolar para mijëra fansave në Glasgow të Mbretërisë së bashkuar.

Dua është shumë e lidhur me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh publikon fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka hedhur në InstaStory disa imazhe, ku shfaq modelin e ri të flokëve të saj, të cilat i ka shkurtuar edhe më shumë.

Tutje, ajo ka ndarë edhe një video, ku shfaqet mjaft atraktive në reçipeta, teksa thotë se ndodhet në prapaskenat e xhirimeve të projektit të ri.

Ajo duket mjaft provokuese dhe tërheqëse, teksa vë në plan të parë gjoksin e saj atraktiv.

Dua do të jetë më 10 gusht në Prishtinë, në natën e parë të festivalit “Sunny Hill”.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera