Anastasiya Kvitko, kjo bukuroshe që ua merr mendtë - Bota Sot
Anastasiya Kvitko, kjo bukuroshe që ua merr mendtë

Bota e Yjeve

Anastasiya Kvitko, kjo bukuroshe që ua merr mendtë

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 06:56
Anastasiya Kvitko

Bukuroshja ruse këtë herë është shfaqur e veshur si një zonjë.

Anastasiya Kvitko ka vënë në pah gjoksin e stërmadh, të cilin ka tentuar ta mbulojë me një korset të zi.

Modelja tashmë gjendet në Miami dhe këtë e ka bërë të ditur në lokacionin e fotografisë së publikuar.

Anastasiya deri më tani ka 8.6 milionë ndjekës në Instagram.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera