Bianca tregon më shumë se ç’duhet në plazh - Bota Sot
Bianca tregon më shumë se ç’duhet në plazh

Bota e Yjeve

Bianca tregon më shumë se ç’duhet në plazh

Nga: Bota sot Më: 12 korrik 2018 Në ora: 09:50
Blanca Blanco

Ajo është një yll në rritje që është gati të shkëlqejë në Hollywood.

Dhe Blanca Blanco e la që natyraliteti dhe talenti i saj të flasin, derisa po shijonte pushimet në Malibu të mërkurën, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja u paraqit në plazh tejet provokuese, duke treguar fizikun për mrekulli në bikini njëpjesësh, i cili i zbulonte ‘zogun’ më shumë se ç’duhej./BS/

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera