Valon Behrami martohet me skiatoren e njohur Lara Gut, shkëlqen ylli zviceran - Bota Sot
Valon Behrami martohet me skiatoren e njohur Lara Gut, shkëlqen ylli zviceran

Bota e Yjeve

Valon Behrami martohet me skiatoren e njohur Lara Gut, shkëlqen ylli zviceran

Nga: P.R Më: 12 korrik 2018 Në ora: 13:04
Valon Behrami me skiatoren zviceran, yllin Lara GutValon Behrami është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut.

Lojtari i njohur shqiptar, ylli i kombëtares zvicerane, Valon Behrami, është martuar me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut.

Behrami dhe Lara u martuan më 11 korrik në Lugano.

Lara shkruan në Instagram: "Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë më të ngushtë rreth nesh, ndjenjat e shtëpisë .... Nuk mund të imagjinonim një mënyrë më të mirë për të thënë po. 11 korrik 2018 »#loveislove”.

Publikisht, të dy që nga 18 marsi i këtij viti janë një çift. Në atë kohë, Mbretëresha e Skive shkroi në Facebook: "Me Valon, kam mësuar fuqinë e të qenit çift dhe të kesh një person pranë jush që do të të marrë për dore dhe kurrë nuk do të të lërë vetëm. Valoni është gjëja më e bukur që më ka ndodhur ndonjëherë”, shkruan “Bota sot”.

Kujtojmë se Valoni, megjithatë, ishte ende në një marrëdhënie me Elena Bonzanin. Me të ka dy fëmijë Sofia (9) dhe Isabel (18 muaj). Më 23 shkurt, ai u nda nga Elena, shkruan Blick, përcjellë “Bota sot”.

Image
Valon Behrami me skiatoren zviceran, yllin Lara Gut
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera