Veshja e çuditshme e Rita Orës në festivalin Henley - Bota Sot
Veshja e çuditshme e Rita Orës në festivalin Henley

Bota e Yjeve

Veshja e çuditshme e Rita Orës në festivalin Henley

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 15:39
Rita Ora ritaora veshje

Rita Ora është e njohur për performancat e saj plot energji.

Këngëtarja e lindur në Kosovë ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit, në festivalin e muzikës Henley që mbahet në Britani të Madhe.

27 vjeçarja dukej e çuditshme me veshjen që kishte zgjedhur për këtë performancë, ndër më të çuditshmet që ka pasur ndonjëherë shqiptarja e famshme.

Shikoni fotot më poshtë dhe vlerësojini edhe vetë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera