Modelja e njohur merr kritika të shumta nga fansat pas lindjes! - Bota Sot
Modelja e njohur merr kritika të shumta nga fansat pas lindjes!

Bota e Yjeve

Modelja e njohur merr kritika të shumta nga fansat pas lindjes!

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 20:03
Cancide Swanepoel

Modelja seksi, Cancide Swanepoel muajin që lamë pas solli në jetë djalin e saj.

Dhe tani, ajo ka marrë kritika të shumta për fizikun e saj të lënë pas dore e cila madje është sulmuar edhe nga fansat.

E ajo iu është përgjigjur të gjitha mesazheve negative: “Kjo jam unë vetëm 12-të ditë pasi e linda djalin. E nëse keni diçka për të thënë, hidhni sytë nga vetja njëherë. Shoqëria di të jetë shumë e keqe për njëri tjetrin, Standardet e bukurisë nganjëherë janë të pamundura për gratë këto ditë. Nuk kam turp ta tregoj trupin tim pas lindjes. Jam shumë krenare në fakt. E pata djalin tim 9-të muaj në bark”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Candice shquhet për format trupore bombastike për të cilat e kanë zili modelet e tjera.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera