La ushtrinë për të fituar 100 mijë dollarë në vit me Instagram - Bota Sot
La ushtrinë për të fituar 100 mijë dollarë në vit me Instagram

Bota e Yjeve

La ushtrinë për të fituar 100 mijë dollarë në vit me Instagram

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 20:10
Alysia Magen

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Magen u zhvesh nga uniforma për t’u bërë modele Instagrami.

Përmes profilit të saj, ku numëron 283 mijë ndjekës, Alysia poston vazhdimisht foto dhe video të nxehta nga palestra.

Falë punës së re, ajo fiton rreth 100 000 dollarë në vit…

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera