Ylli tregon trupin e saj të lakmueshëm në plazh - Bota Sot
Ylli tregon trupin e saj të lakmueshëm në plazh

Bota e Yjeve

Ylli tregon trupin e saj të lakmueshëm në plazh

Nga: Bota sot Më: 12 korrik 2018 Në ora: 22:59
Kim Kardashian

Kim Kardashian zakonisht ushtron në komoditetin e garazhit të saj të konvertuar brenda rezidencës së saj në Kaliforni që ajo jeton me bashkëshortin Kanye West dhe tre fëmijët e tyre North, Saint dhe Chicago.

Por të mërkurën, ylli 37 vjeçar i TV realitetit vizitoi një plazh të Los Anxhelosit për ushtrimet e saja, shkruan "Bota sot".

Me flokë të lidhura dhe e veshur me një veshje gri që përbëhej nga një bluz dhe pantallona të shkurtra.

Më vonë Kim  ia hoqi pantallona të shkurtra të saj për të ushtruar vetëm të brendshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...