Një trup perfekt sikurse të Jennifer Flavin - Bota Sot
Një trup perfekt sikurse të Jennifer Flavin

Bota e Yjeve

Një trup perfekt sikurse të Jennifer Flavin

Nga: Bota sot Më: 12 korrik 2018 Në ora: 23:24
Jennifer Flavin

Ata janë duke e shijuar verën në një jaht në brigjet e St Tropez.

Të enjten Sylvester Stallone është fotografuar i lumtur së bashkua me gruan e tij mahnitëse Jennifer Flavin, 49 vjeç, dhe vajzën e tyre Sophia, 21, shkruan "Bota sot".

 Jennifer Flavin dhe Sophia ishin të veshura me bikini, ndërsa  Stallone kishte veshur një maic dhe shorce t? zeza, shkruan "Bota sot".

Familja Stallone shfaqen trupat e tyre te formësuar ku të gjithë i kanë lakmi.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera