Sa po kënaqen vajzat në plazh - Bota Sot
Sa po kënaqen vajzat në plazh

Bota e Yjeve

Sa po kënaqen vajzat në plazh

Më: 13 korrik 2018 Në ora: 06:19
Demi Rose

Demi Rose po kalon disa ditë në plazh me shoqen e saj Alexandra Cane.

Modelet treguan format “shpërthyese” në det, duke luajtur me njëra-tjetrën.

Njëra me bikini të zi dhe tjetra me të kuq, nga fotot duket se Alexandra dhe Demi u kënaqën shumë në plazh.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera