Bombastike në bikini në Spanjë - Bota Sot
Bombastike në bikini në Spanjë

Bota e Yjeve

Bombastike në bikini në Spanjë

Nga: Bota sot Më: 17 korrik 2018 Në ora: 16:05
Marnie Simpson

Ajo po ecën dhe po lë prapa thashethemet se romanca e saj njëvjeçare me të dashurin e saj Casey Johnson ka përfunduar.

Dhe Marnie Simpson nuk la që spekulimet për ndarje t’ia prishin humorin e mirë, derisa po shijonte diellin në Marbella të Spanjës, të martën, përcjell Bota sot.

Ylli 26 vjeçar i Geordie Shore u shfaq tejet seksi në bikini dypjesësh, duke treguar barkun e sheshtë, gjoksin shpërthyes dhe të pasmet bombastike./BS/

Image
Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera