Kjo do të mbetet femra me të pasmet më seksi në botë… - Bota Sot
Kjo do të mbetet femra me të pasmet më seksi në botë…

Bota e Yjeve

Kjo do të mbetet femra me të pasmet më seksi në botë…

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 18:59
Modelja e fituesit dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami.

Po është e vërtetë… Kjo është femra me të pasmet bë të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj.

Modelja e fituesit dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut si Team Revtech Power Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.

Ja fotot e fundit që i ka publikuar për fansat e saj.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera