David Beckham mbledh familjen në bregun e Adriatikut - Bota Sot
David Beckham mbledh familjen në bregun e Adriatikut

Bota e Yjeve

David Beckham mbledh familjen në bregun e Adriatikut

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 19:25
David Beckham

Familja Beckham ka zgjedhur bregun e Adriatikut për të kaluar disa ditë të qeta pushimi së bashku.

Djali i tyre, Bruklin, e la universitetin në Nju Jork pasi i mungonte shumë shtëpia dhe David e Victoria vendosët të pushojnë së bashku në Kroaci.

Ish-futbollisti, tashmë në moshën 43-vjeçar, tregon në fotot e shkrepura në Kroaci se është ende në formë.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera