Alessandra Ambrosio tregon këmbët "seksi" - Bota Sot
Alessandra Ambrosio tregon këmbët "seksi"

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio tregon këmbët "seksi"

Nga: Bota sot Më: 18 korrik 2018 Në ora: 08:51
Alessandra Ambrosio

Ajo është një nënë shumë e zënë po që kujdeset mirë të mbajë fizikun e saj.

Dhe të martën, Alessandra Ambrosio u shfaq në lajen e LA të Brentëood, duke treguar këmbët e saj.

Bukuroshja braziliane kishte veshur xhinse të shkurtëra, të shoqëruara me një bluzë të shkurtër të bardhë./BS

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera