Emily nuk i heq duart nga burri i saj - Bota Sot
Emily nuk i heq duart nga burri i saj

Bota e Yjeve

Emily nuk i heq duart nga burri i saj

Nga: Bota sot Më: 19 korrik 2018 Në ora: 23:22
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski u martua me aktorin / producentin Sebastian Bear-McClard në shkurt pas disa javë takimesh.

Por duket se gjërat mes çiftit të ri, janë në rrugën e duhur, shkruan Daily Mail.

Në fotot e reja nga paparacët, modelja dhe aktori janë parë shumë të dashuruar gjatë një dite jashtë në Nju Jork, të mërkurën.

27 vjeçarja nuk mund t’i largonte duart nga 31 vjeçari, duke e përqafuar e puthur atë./BS

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera