Tayna po ka ‘problem’ me këmbët e gjata - Bota Sot
Tayna po ka ‘problem’ me këmbët e gjata

Bota e Yjeve

Tayna po ka ‘problem’ me këmbët e gjata

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 10:29
Tayna

Nuk iu desh shumë për t’iu futur konkurrencës.

Reperja  Tayna e cila momentalisht është një nga këngëtaret më të dëgjuara dhe më të komentuara, shquhet edhe për pamjen e saj.

Tayna së fundmi vjen me poza nga deti, teksa duket fantastike në bikini.

Por reperja duket se ka një problem, ajo ka këmbët mjaftë të gjata.

Sigurisht ky diss për ndonjë këngëtare tjetër nga ana e saj.

Ndryshe Tayna këtë verë është aktive edhe me koncerte në vende të ndryshme shqipfolëse.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera