Olta Gixharri vjen me poza të reja joshëse - Bota Sot
Olta Gixharri vjen me poza të reja joshëse

Bota e Yjeve

Olta Gixharri vjen me poza të reja joshëse

Më: 2 gusht 2018 Në ora: 11:58
Olta Gixharri

Olta Gixhari është njëra prej aktoreve shqiptare që vlerësohet për dukjen e saj.

Biondja e famshme nga Shqipëria bëhet temë e rubrikave rozë të mediave tona sa herë që publikon imazhe të reja në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja ka realizuar disa imazhe të reja që i ka publikuar në llogarinë personale në Instagram.

“Mendoni pozitivisht. Nëntoka”, ishin disa prej përshkrimeve që u kishte bërë fotografive aktorja.

Theksojmë se Gixharri është duke shijuar pushimet verore para se të nis projektet e reja teatrale dhe filmike.

Ndryshe, pas bukurisë së Oltës ishte i fiksuar edhe sh-ambasadori amerikan në shtetin shqiptar, Aleksandar Arvizu.

Ky i fundit ishte i gatshëm që të heq dorë edhe prej misioneve diplomatike për aktoren tonë. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...