Si lë vend imagjinatës, e nxehtë në të zeza - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, e nxehtë në të zeza

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës, e nxehtë në të zeza

Nga: Bota sot Më: 2 gusht 2018 Në ora: 17:37
Georgia Steel

Ajo i ka lejuar vetes që të jetë besnike ndaj Love Island dhe Georgia Steel ishte besnike ndaj ishullit, derisa u kthye të enjten.

20 vjeçarja mori pjesë në festën e organizuar në Mallorca, e veshur tejet seksi dhe provokuese, në bikini njëpjesësh, përcjell Bota sot.

Me flokët e lëshuara supeve, ajo dukej për mrekulli duke treguar hiret trupore e duke mos i lënë vend imagjinatës.

Shumë fansa shfrytëzuan rastin që të bëjnë foto me të./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat