Demi Rose e bën sërish, shfaq linjat 'seksi' - Bota Sot
Demi Rose e bën sërish, shfaq linjat 'seksi'

Bota e Yjeve

Demi Rose e bën sërish, shfaq linjat 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 8 gusht 2018 Në ora: 09:09
Demi Rose

Ajo tashmë nuk e huaja për të treguar kthesat e saj vrasëse anëmbanë botës nëpër vendet ekzotike.

Dhe Demi Rose këtë e bëri edhe kur arriti në Ibiza të martën.

Bukuroshja e Instagramit, 23 vjeqarja u shfaq me një bluzë të ngushtë, duke treguar pasuritë e bollshme, derisa ecte me valixhen e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...