Kendall Jenner, më e thjeshtë se kurrë - Bota Sot
Kendall Jenner, më e thjeshtë se kurrë

Bota e Yjeve

Kendall Jenner, më e thjeshtë se kurrë

Nga: Bota sot Më: 8 gusht 2018 Në ora: 09:17
Kendall Jenner

Kendall Jenner ishte parë jashtë në Los Angelos të martën në shoqëri të Justine Skye.

Modelja 22 vjeqare kishte veshur një bluzë të shkurtër të kaltër dhe xhinse të zeza.

Ajo vetëm kishte përmbledhur flokët e saj, derisa dukej më e thjeshtë se kurrë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...