Ministri kapet me gazetaren e njohur, puthje e përkëdhelje në plazh - Bota Sot
Ministri kapet me gazetaren e njohur, puthje e përkëdhelje në plazh

Bota e Yjeve

Ministri kapet me gazetaren e njohur, puthje e përkëdhelje në plazh

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 13:50
Matteo Salvini po shijon pushimet me prezantuesen e njohur, Elisa Isoardi

Revista “Chi” ka publikuar sot disa foto “interesante” të ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini, teksa po shijonte pushimet me prezantuesen e njohur, Elisa Isoardi.

Çifti u pa duke u puthur e përkëdhelur, duke treguar kështu se dashuria e tyre është e madhe dhe nuk reziston as në publik…

Pak javë më parë “Chi” zbuloi se çifti kanë nisur bashkëjetesën zyrtarisht dhe kanë marrë një shtëpi në qendër të Romës, ndërsa hitoria e dashurisë tyre u zbulua në vitin 2015 dhe më pas u konfirmua nga vetë ata.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...