Ronaldo hedh të dashurën nga jahti - Bota Sot
Ronaldo hedh të dashurën nga jahti

Bota e Yjeve

Ronaldo hedh të dashurën nga jahti

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 15:19
Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez

Pushimet e Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez nuk paskan fund. Pas Italisë, çifti u fotografua në Ibiza, duke kaluar një ditë relaksuese në jahtin luksoz.

Futbollisti 33-vjeçar është fotografuar teksa shtynte të dashurën e tij 24-vjeçare në det. Ata duken më të lumtur se kurrë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Modelja 24-vjeçarja është në super formë në vetëm pak kohë pas lindjes së vajzës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...