Mollie e bën edhe më “nxehtë” nga Ibiza - Bota Sot
Mollie e bën edhe më “nxehtë” nga Ibiza

Bota e Yjeve

Mollie e bën edhe më “nxehtë” nga Ibiza

Nga: Bota sot Më: 8 gusht 2018 Në ora: 15:40
Mollie King

Mollie King po i vazhdon pushimet e nxehta në Ibiza të Spanjës.

Nga atje,  ylli i “Saturdays” ka ngritur temperaturat, duke publikuar poza joshëse në rrjetet sociale, përcjell Bota sot.

Ajo në foton e fundit shfaqet tejet seksi, derisa pozon me bikini bardhë e zi dhe një bluzë të verdhë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...