Modelja me të pasmet më seksi në botë…ushtrimet e saj shfrenojnë imagjinatën - Bota Sot
Modelja me të pasmet më seksi në botë…ushtrimet e saj shfrenojnë imagjinatën

Bota e Yjeve

Modelja me të pasmet më seksi në botë…ushtrimet e saj shfrenojnë imagjinatën

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 19:15
Anastasia Kvitko

Bukuroshja e famshme ruse, asesi nuk e ka ndërmend të ndalet. Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram.

Rivalja e Kim Kardashian nuk është se ka provokuar edhe aq, ashtu siç jemi mësuar ta shohim.

Kvitko duket në formë të mirë, dhe jo rastësisht është njëra ndër femrat më të përfolura në botë!

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...