Kourtney Kardashian ndahet nga i dashuri, pasi e kap duke e tradhtuar - Bota Sot
Kourtney Kardashian ndahet nga i dashuri, pasi e kap duke e tradhtuar

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian ndahet nga i dashuri, pasi e kap duke e tradhtuar

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 07:53
Younes Bendjima ne pushime

Kourtney Kardashian është ndar me të dashurin e saj, Younes Bendjima pasi ajo zbuloi se ai e kishte tradhtuar.

Burime të afërta me familjen thonë se ndarja e tyre ndodhi muaj më parë, pak kohë pasi çifti kishin një pushim në Itali.

Disa ditë pas udhëtimit të tyre romantik, Youne, 25 vjeç,u largua për një pushim tjetër, vendi që dyshohet se edhe e ka tradhtuar bukuroshen.

Kourtney ka gjetur prova të mjaftueshme për tradhtinë dhe është ndarë menjëherë nga ai.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...