Marina Vjollca provokon nga shtrati, ka një këshillë për të gjithë - Bota Sot
Marina Vjollca provokon nga shtrati, ka një këshillë për të gjithë

Bota e Yjeve

Marina Vjollca provokon nga shtrati, ka një këshillë për të gjithë

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 14:08
Marina Vjollca

Ndërkohë që motra e saj Luana Vjollca ka pushtuar mediat me aktivitetet e saj muzikore, Marina ka zgjedhur të qëndrojë më e tërhequr.

Larg ekranit dhe bujës mediatike, Marina po shijon muajt e pushimeve.

Për të përshëndetur fansat e saj ajo ka ndarë disa momente nga shtrati ku shfaqet e relaksuar dhe gjithmonë duke shpërndarë energji pozitive.

Marina është përfolur për se është në pritje të ëmbël për këtë arsye dhe ka qëndruar më pak aktive. 

Këto zëra asnjëherë nuk u konfirmuan prej saj. Ndërkohë pritet rikthimi i saj në ekran.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...