Jennifer Lopez stërvitje në jahtin luksoz, tregon format e saj perfekte - Bota Sot
Jennifer Lopez stërvitje në jahtin luksoz, tregon format e saj perfekte

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez stërvitje në jahtin luksoz, tregon format e saj perfekte

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 14:10
Jennifer Lopez

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez ka treguar format perfekte ndërsa bënte stërvitje në jahtin luksoz me të dashurin Alex Rodriguez.

Siç dihet, Jlo punon shumë për të ruajtur trupin e saj mahnitës. Edhe pse me pushime këngëtarja dhe aktorja e njohur nuk harron të bëjë ushtrime fizike.

E në fakt kjo vërteton se pse është gjithmonë në super formë, edhe pse pak ditë më parë bëri plot 49 vjeçe.

Ndërkohë çifti i famshëm aktualisht ndodhet me pushime në Itali.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...