Pamjet pushtojnë rrjetin/ Këngëtarja bën twerk, por të pasmet “nuk i binden” - Bota Sot
Pamjet pushtojnë rrjetin/ Këngëtarja bën twerk, por të pasmet “nuk i binden”

Bota e Yjeve

Pamjet pushtojnë rrjetin/ Këngëtarja bën twerk, por të pasmet “nuk i binden”

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 14:59
Iggy Azalea

Ajo është duke shijuar disa ditësh pushimet nën diellin e Miami, dhe këtë e ka treguar përmes disa postimeve të bërë në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur Iggy Azalea, herë pas here a tërhequr vëmendjen për shkak të të pasmeve bombastike të cilat i “reklamon” gjithnjë… por duket se disa foto të kapura nga paparacët, teksa ajo bënte twerk në jaht, i kanë befasuar fansat.

Pamjet e mëposhtme flasin vetë…

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...