Bombastike, Demi del pa të brendshme rrugëve të Ibizas - Bota Sot
Bombastike, Demi del pa të brendshme rrugëve të Ibizas

Bota e Yjeve

Bombastike, Demi del pa të brendshme rrugëve të Ibizas

Nga: Bota sot Më: 9 gusht 2018 Në ora: 17:06
Demi Rose

Ajo merr vëmendjen kudo që shkon.

Dhe të mërkurën Demi Rose u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa doli për blerje në Ibiza, përcjell Bota sot.

Modelja 23 vjeçare mori gjithë vëmendjen në rrugë, derisa po realizonte një set fotografik.

Ajo u shfaq e veshur në veshje transparente pa të brendshme, duke treguar gjoksin shpërthyes, të pasmet bombastike dhe barkun e sheshtë./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...