DiCaprio nuk përmbahet më… totalisht i ‘tërbuar’ pas të dashurës seksi, 22 vite më të re - Bota Sot
DiCaprio nuk përmbahet më… totalisht i ‘tërbuar’ pas të dashurës seksi, 22 vite më të re

Bota e Yjeve

DiCaprio nuk përmbahet më… totalisht i ‘tërbuar’ pas të dashurës seksi, 22 vite më të re

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 07:23
Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone

Vitet e fundit ai ishte fiksuar me modelet bjonde, por Camila Morrone e ka bërë të ndryshojë mendjen Leonardo DiCaprio.

Tashmë prej muajsh, aktori 43-vjeçar është në një lidhje me brunen 21-vjeçare dhe duken më të lumtur se kurrë më parë.

Prej ditësh, ata ishin më parë në Itali, ndërsa tashmë janë zhvendosur në Korsikë të Francës, ku janë fotografuar tejet të dashuruar, duke i dhuruar puthje e përqafime njëri-tjetrit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...