Urime ditëlindjen, Kylie Jenner! - Bota Sot
Urime ditëlindjen, Kylie Jenner!

Bota e Yjeve

Urime ditëlindjen, Kylie Jenner!

Nga: Bota Sot Më: 10 gusht 2018 Në ora: 09:27
Kylie Jenner

Ajo sot ka mbushur gjithsej 21 vite, dhe për këtë ylli i njohur ka dal të festojë.

Si gjithmonë, Kylie Jenner ka befasuar me pamjen e saj.

Ajo në festën e ditëlindjes së saj ka vendosur që të behet bionde, ndërsa është veshur me një veshje ngjyrë rozë, përcjell "Bota sot".

Në darkën e organizuar për ditëlindjen e saj kanë marrë pjesë nëna e saj me të dashurin, nuk kanë si të mungojnë katrat Kardashian dhe i dashuri i saj.

Përkundër që është shumë e re në moshë ajo në muajin shkurt ka sjell në jetë fëmijën e saj të parë.

Vajzën të cilën e ka me reperin e njohur Travis Scott.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...