Leonardo DiCaprio i ka rënë pikës - Bota Sot
Leonardo DiCaprio i ka rënë pikës

Bota e Yjeve

Leonardo DiCaprio i ka rënë pikës

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 09:50
Camila Morrone

Aktori i njohur Hollywood-jan është  i njohur për lidhjet e tija të shumta me figurat e njohura.

Por, si duket  Leonardo DiCaprio i ka rënë pikës pasi që ka nisur lidhjen e tij me bukuroshen Camila Morrone.

Camila Morrone është një modele dhe një aktore e re, e cila është 22 vjet më e re se Leonardo DiCaprio, por si thonë “ në dashuri nuk ka moshë”, përcjell “Bota sot”.

Ndryshe, çifti i ri po i kalojnë pushime e para së bashku në rivierën franceze.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...